Wrocław Rolkuje w Tarczyński Arena: Amatorska Liga Slalomowa 2023

Nowości / Wrocław Rolkuje w Tarczyński Arena: Amatorska Liga Slalomowa 2023

Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów slalomu, na niezapomniane zawody, organizowane przez szkółkę Wrocław Rolkuje, w Tarczyński Arena!

Amatorska Liga Slalomowa to doskonała okazja zarówno dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z rolkami slalomowymi, jak i dla doświadczonych zawodników, którzy regularnie uczestniczą w zawodach. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej atmosfery, gdzie wszyscy mogą czerpać radość ze wspólnego slalomowania.

Zawody ALS we Wrocławiu to jednocześnie ostatnia szansa na zdobycie punktów, przed wielkimi finałami Ligi w Olsztynie.
Tradycyjnie, rozegramy 3 kategorie startowe, według podziału na wiek: Kadet, Junior i Senior. Dzięki temu każdy ma szansę rywalizować na równym poziomie i zdobywać cenne doświadczenie.

Oprócz rywalizacji, nasze zawody to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy i nawiązania nowych znajomości. Już teraz zapiszcie datę 14.10 w swoich kalendarzach i przyjedźcie do Wrocławia, by dołączyć do tej niesamowitej przygody.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym slalomistą czy doświadczonym zawodnikiem, czekamy na Ciebie z otwartymi rękoma. Do zobaczenia w Tarczyński Arena!

Harmonogram:
10.00 – Rozgrzewka oraz check-in kadet oraz junior
12.00 – Start zawodów (w kolejności: kadet, junior, senior)
16.00 – Planowa dekoracja zawodników oraz zamknięcie zawodów
Wpisowe:
50zł – gotówką przy check-in

Dodaj komentarz

Kontakt

Masz jakieś pytania? Napisz! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.