Jurij Szawłow

  • Moja specjalność: Największą przyjemność sprawia mi nauka dzieci, zarówno tych stawiających swoje pierwsze kroki, jak i tych bardziej zaawansowanych. Zajęcia prowadzę w formie zabaw i animacji przez co dzieci uczą się nowych rzeczy nieświadomie, nie zwracając na to uwagi. Staram się żeby każdy trening był ciekawy i inny od poprzedniego. Postępy uczniów dają mi ogromną satysfakcję, a ich uśmiech na zajęciach motywuje mnie do rozwijania instruktorskich umiejętności :)
  • Poza rolkami: Przygodę z rolkami zacząłem gdy miałem 15 lat i już po roku nauki startowałem we wszystkich możliwych zawodach. Duch sportowej rywalizacji podsycał moje zainteresowanie, oraz motywował mnie w rozwoju swoich umiejętności. Moim największym dotychczasowym osiągnięciem jest zajęcie pierwszego miejsca w Amatorskiej Lidze Slalomowej w 2017 roku, gdzie udało mi się wygrać 6 edycji z 7 możliwych. W dalszym ciągu regularnie startuje w licznych wyścigach oraz zawodach skatecross. Mimo tego, że nie każde zawody kończę na podium, to każdy start daje mi ogromną satysfakcję i rozwija mnie jako rolkarza, pewnie dlatego tak bardzo to kocham. 
  • Osiągnięcia: Na co dzień pracuję w firmie transportowej i organizuję dostawy części samochodowych do fabryk po całej Europie, negocjuję stawki z klientami i przewoźnikami, wyceniam transporty. Marzę o założeniu własnej firmy transportowej. Lubię kartografię, logistykę i geografię, znam mapę Europy na pamięć dlatego w wolnym czasie staram się rozwijać swoje zainteresowania, zwiedzać świat i poznawać nowych ludzi.
  • Sama o sobie: Urodziłem się w Doniecku, na Ukrainie, a aktualnie mieszkam we Wrocławiu gdzie pracuję i sporo jeżdżę na rolkach. Przebieg moich rolek można mierzyć w tysiącach kilometrów, a ze sprzętu na którym kiedykolwiek jeździłem można wybudować dodatkowy most we Wrocławiu. Moja przeprowadzka do Polski nie była zaplanowana, jednak nigdy nie żałowałem swojego wyboru. Myśle że miasto tysiąca mostów to miejsce, w którym chciałbym zatrzymać się na stałe.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Napisz! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.