Wiktoria Byra

  • Moja specjalność: Największą zajawką na rolkach jest dla mnie freestyle slalom. Uwielbiam zarówno sama uczyć się nowych trików, jak i tłumaczyć innym skomplikowane technicznie ruchy. Świetnie czuję się również pomagając stawiać pierwsze kroki na rolkach i nauczając podstaw jazdy. U dorosłych cieszy mnie chęć współpracy, zaangażowanie i rozumność ucznia, za to dzieci zarażają niesamowitą radością i czerpaniem zabawy z rolek.
  • Poza rolkami: Jestem sportowym świrkiem pełną parą, zatem oprócz ośmiu kółek trenuję ultimate frisbee i z moją drużyną - 71 Wratislavia podróżuję na turnieje w całej Polsce, z kolei w zimie szusuję na nartach. Kiedy zamiast nóg przychodzi zmęczyć głowę, zajmuję się przedmiotami ścisłymi, przede wszystkim informatyką. A w trakcie programowania w słuchawkach towarzyszą mi Bitelsi i Pentatonix.
  • Osiągnięcia: Na rolkach i w życiu stawiam sobie cele i skutecznie je realizuję, póki co mogę do nich zaliczyć legitymację instruktora PZSW, trik HT-screw, zadowolonych uczniów na rolkach i dobrze napisane matury. Do kolejnych należą dyplom Politechniki Wrocławskiej, kadra Polski U24 w ultimate, trik butterfly i jeszcze więcej rolkarzy z zajawką!
  • Sama o sobie: Właściwie wszystko o sobie już powiedziałam - Byrka to rolki, ultimate, rolki, politechnika i rolki. Trzeba do tego dodać jedynie towarzystwo, ludzie to zdecydowanie mój pakiet.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Napisz! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.