Przyspieszone kursy wakacyjne na Stadionie Wrocław!

Nowości / Przyspieszone kursy wakacyjne na Stadionie Wrocław!

Serdecznie zapraszamy na kursy przyspieszone, które odbędą się na Stadionie Wrocław

Turnus I: 27.07-31.07
Turnus II: 03.08-07.08

Cena: 250zł za 1 turnus

Oferujemy zarówno grupy dla dzieci, jak i dla dorosłych, w 5 poziomach zaawansowania:

Grupa pierwszych kroków jest skierowana do osób, które jeszcze nigdy nie jeździły na rolkach. Rozpoczniemy od nauki poprawnej postawie w jeździe, przyswoimy sobie bezpieczne wstawanie i upadanie. Nauczymy was płynnie jeździć, skręcać oraz hamować!

W ramach grupy podstawowej  nauczycie się: poprawnej jazdy do przodu, skręcania, podstawowych technik hamowania, poprawią swój balans i możliwości motoryczne, poprawią technikę odepchnięcia, podstaw skoków, wchodzenia oraz schodzenia z przeszkód, zjazdów z podstawowych przeszkód, opanują podstawy jazdy do tyłu.

Grupa średnio-zaawansowana jest dla osób, które już potrafią wszystkie rzeczy z grupy podstawowej. Nasz kurs przyspieszony pozwoli na naukę: zaawansowanych technik skręcania (przekładanek, zwrotów hokejowych), skoków przez przeszkodę, udoskonalenie jazdy do tyłu, płynnych zmian przód-tył, tył-przód, zaawansowanych technik hamowania, podstaw freestyle slalom, podstaw jazdy miejskiej w tym zjazdów z dużych przeszkód.

Grupa slalomowa skupi się na doskonaleniu umiejętności freestyle slalom. Wymagane umiejętności z grupy średnio-zaawansowanej

Formularz zapisowy:

Wybierz grupę:

Zapisy na kurs przyspieszony zakończyły się

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w roku szkolnym, które pojawią się 10.08 na stronie www.wroclawrolkuje.pl/zapisy
]

Dodaj komentarz

Kontakt

Masz jakieś pytania? Napisz! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.