O nas

Wrocław Rolkuje

Wrocław Rolkuje to szkółka rolkarska, skupiająca licencjonowanych instruktorów jazdy na rolkach, profesjonalnych zawodników i pasjonatów skatingu. Aktywnie działamy na rzecz wrocławskiego środowiska rolkarskiego: uczymy jazdy na rolkach, organizujemy warsztaty z najlepszymi rolkarzami w Polsce.

Instruktorzy

Jurij Szawłow

Urodziłem się w Doniecku, na Ukrainie, a aktualnie mieszkam we Wrocławiu gdzie pracuję i sporo jeżdżę na rolkach. Przebieg moich rolek można mierzyć w tysiącach kilometrów, a ze sprzętu na którym kiedykolwiek jeździłem można wybudować dodatkowy most we Wrocławiu. Moja przeprowadzka do Polski nie była zaplanowana, jednak nigdy nie żałowałem swojego wyboru. Myśle że miasto tysiąca mostów to miejsce, w którym chciałbym zatrzymać się na stałe.

Więcej

Jacek Skorupski

Od lat żyję rolkami i staram się zarazić pozytywną zajawką wszystkich wokół! Jestem instruktorem szkółki Wrocław Rolkuje, gdzie prowadzę zajęcia dla dzieci i dorosłych. W 2018 roku założyłem pierwszą sekcję slalomową w naszym mieście. Nasze dzieci mogą pochwalić się już pierwszymi sukcesami

Więcej

Wiktoria Byra

Właściwie wszystko o sobie już powiedziałam – Byrka to rolki, ultimate, rolki, politechnika i rolki. Trzeba do tego dodać jedynie towarzystwo, ludzie to zdecydowanie mój pakiet.

Więcej

Aleksandra Glamkowska

Jazda szybka na rolkach. Od wielu lat aktywnie trenuję tą dyscyplinę i z wielką przyjemnością przedstawię ją każdej zainteresowanej osobie. Po za tym uczę podstaw zarówno dorosłych jak i najmłodszych rolkarzy. Nie obce są mi te również podstawy freestyle slalomu oraz jazdy miejskiej.

Więcej

I love rolki

Jesteśmy częścią I Love Rolki, największego w Polsce projektu, zrzeszającego szkółki rolkarskie. Zespół I Love Rolki składa się z ponad 70 instruktorów, pochodzących z 21 polskich miast. Przynależność do projektu pozwala nam powiększać swoje umiejętności – zarówno w zakresie dydaktycznym, jak i naszej własnej jazdy

Zapisz się już dziś!

Oferujemy wiele grup nauki jazdy na rolkach. Możecie wybrać tę właściwą, w zależności od Waszych umiejętności. Wypełnij formularz zapisowy i dołącz do nas już dziś!

Zapisz

Kontakt

Masz jakieś pytania? Napisz! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.